odbywają się w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Wielspin” w Wągrowcu. Nasi
W programie znalazły się zajęcia teoretyczne z zakresu zdrowego odżywiania OzN, czy
Nasza kadra prowadzi zajęcia z Bocci, kręgli, fitnessu oraz różnorodnych ćwiczeń
W planie dnia nie brakuje też sportów motorowodnych – w tym z narciarstwa wodnego.
Wieczory umilane są przez gry i zabawy ruchowe.
Impreza nadal trwa, przed nami jeszcze wiele ciekawych zajęć i aktywności.
Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu Państwowego Funduszu Rehabilitacji
Osób Niepełnosprawnych.

W dniach 29-30 kwietnia na kręgielni w Sierakowie rozegrany został Finałowy VI Turniej Miast 2021/2022 do pełnych (4×15) w kategoriach kobiet i mężczyzn.
W Turnieju wystartowało 3 zawodników STARTu Poznań.
W kategorii kobiet bardzo dobre 5 miejsce zajęła Regina Gawłowska z wynikiem 370p, Maria Stachowiak z wynikiem 334p. 24 miejsce.
Startowało 30 zawodniczek. Zwyciężyła Kurpisz Joanna z Leszna wynikiem 380p. Regina Gawłowska po 6 rozegranych turniejach zajęła świetne, choć odrobinę pechowe 4 miejsce.
W kategorii panów Waldemar Ruta z dobrym wynikiem 367p. zajął 33m.
Startowało 85 zawodników. Zwyciężył Krzysztof Soból z Brzeska z wynikiem 397p.
Naszym zawodniczkom i zawodnikom życzymy udanych startów w następnych zawodach.
Programy, szkolenie i starty zawodników Stowarzyszenia START w Poznaniu są dofinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego https://www.umww.pl/; https://www.facebook.com/umwwpl
Programy, szkolenie i starty zawodników Stowarzyszenia START w Poznaniu dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera; http://bip.poznan.pl/, PFRON #PFRON, https://www.facebook.com/fundusz.pfron