START

"Te Sprawy" rekrutacja otwarta

„Te Sprawy „2015-2016  – Celem projektu jest edukacja seksualna adaptowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.  Realizując naszą statutową misję chcemy zwrócić uwagę na to jak ważnym elementem życia każdego człowieka jest rozwój seksualny.
Projekt Finansowany jest ze środków Europejskiego Obszaru Gospodarczego; w ramach konkursu grantowego organizowanego przez Fundację Batorego  „Obywatele Dla Demokracji“. Obejmie zajęcia stacjonarne w Poznaniu oraz wyjazdy warsztatowe. Prowadzony będzie przez najlepszych specjalistów z dziedziny fizjoterapii  psychologii i seksuologii.
Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawości, zamieszkanie na terenie RP i podpisanie regulaminu uczestnictwa w projekcie. (Wiek 18-40)

Projekt składa się z 1 wyjazdu integracyjno motywacyjnego oraz cyklu warsztatów stacjonarnych w Poznaniu. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w regularnych zajęciach sportowych, tanecznych oraz z wizażu i stylistyki. Przewidujemy także imprezy towarzyskie oraz seminaria naukowe.  I Warsztaty integracyjno motywacyjne odbędą się 23-29 marca w hotelu Szablewski położonym malowniczo w Dymaczewie Nowym.
Terminy zjazdów w Poznaniu:
1 zjazd 11 kwietnia
2 zjazd 25 kwietnia
3 zjazd 16 maj
4 zjazd 30 maj
5 zjazd 20 czerwca
Uczestnictwo w zajęciach stacjonarnych jest obowiązkowe. Podczas zajęć organizator zapewnia ubezpieczenie oraz catering.Ponadto przewidujemy 2 imprezy integracyjne w trakcie trwania szkolenia w terminach do uzgodnienia wspólnie z grupą.
Warunkiem przystąpienia do projektu jest przesłanie w formie elektronicznej formularza na adres rekrutacjatesprawy@gmail.com lub pod numerem tel 500322632  Ze względu na ograniczony budżet przewidujemy częściowy zwrot kosztów podróży. Zapraszamy! Uczestnicy zakwalifikowani do projektu otrzymają pisemną informację do 6 marca

Więcej Aktualności