odbywają się w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Wielspin” w Wągrowcu. Nasi
W programie znalazły się zajęcia teoretyczne z zakresu zdrowego odżywiania OzN, czy
Nasza kadra prowadzi zajęcia z Bocci, kręgli, fitnessu oraz różnorodnych ćwiczeń
W planie dnia nie brakuje też sportów motorowodnych – w tym z narciarstwa wodnego.
Wieczory umilane są przez gry i zabawy ruchowe.
Impreza nadal trwa, przed nami jeszcze wiele ciekawych zajęć i aktywności.
Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu Państwowego Funduszu Rehabilitacji
Osób Niepełnosprawnych.

W dniach 05-07.01.2022r. na kręgielni w Gostyniu rozegrany został III Turniej Miast do pełnych w kategoriach kobiet i mężczyzn. W Turnieju startowało 7 zawodników Startu Poznań.
W rywalizacji kobiet 4-te miejsce z wynikiem 364pkt zajęła Regina Gawłowska, z wynikiem 337pkt 16-te miejsce zajęła Maria Stachowiak, Stefania Głodowska była 28-ma, a Grażyna Pałasz 29-ta. W turnieju udział wzięły 33 zawodniczki, a zwyciężczynią okazała się Anna Piotrowska z Wronek. Regina Gawłowska po rozegraniu trzech turniejów zajmuje 4-te miejsce w klasyfikacji generalnej.
W rywalizacji mężczyzn najlepiej zaprezentował się Waldemar Ruta, który z wynikiem 342pkt zajął 58-me miejsce, Krzysztof Głodowski był 79-ty, a Florian Pałasz 86-ty. W gronie 88-miu startujących zawodników najlepszy okazał się Remigiusz Szabel z Leszna (406pkt).
Wynik Reginy Gawłowskiej (364pkt) został zaliczony do łącznego wyniku zawodników reprezentujących Miasto Poznań
Naszym Zawodniczkom i Zawodnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych startach.
Programy, szkolenie i starty zawodników Stowarzyszenia START w Poznaniu są dofinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego https://www.umww.pl/; https://www.facebook.com/umwwpl
Programy, szkolenie i starty zawodników Stowarzyszenia START w Poznaniu dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera; http://bip.poznan.pl/