START

Jeśli możesz do nas wejść, wjechać lub wczołgać się, BĘDZIESZ SPORTOWCEM – ruszył nabór zawodników do sekcji sportowych !!!

Uprzejmie informujemy, iż Stowarzyszenie Sportowo_rehabilitacyjne „Start” w Poznaniu rozpoczęło rekrutację do sekcji sportowych w sezonie 2023: Wszystkie osoby chętne, posiadające orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, lub orzeczenia o niepełnosprawności, chcące rozpocząć przygodę ze sportem paraolimpijskim zapraszamy do naszych sekcji sportowych, a są to: boccia, lekkoatletyka, parakajakarstwo, łucznictwo, kręglarstwo, fitness, tenis stołowy, pływanie.

Marzysz o karierze sportowej? Szukasz nowej formy spędzania wolnego czasu? Jeżeli chcesz poprawić swoje samopoczucie i kondycję fizyczną zgłoś się do naszego Stowarzyszenia.

Uprawianie sportu to nie tylko sposób na zachowanie zdrowia fizycznego, ale również na poprawę samopoczucia i jakości życia. Dotyczy to zwłaszcza osób z niepełnosprawnością, które mogą mieć ograniczone możliwości ruchowe lub innego rodzaju bariery. Uprawianie sportu pozwala osobom z niepełnosprawnością na zwiększenie siły i wytrzymałości, a także na poprawę koordynacji ruchowej. Regularne ćwiczenia pozwalają na uzyskanie lepszej kondycji fizycznej, co przekłada się na poprawę jakości życia. Uprawianie sportu pozwala także na zwiększenie pewności siebie i zmniejszenie poziomu stresu, co jest szczególnie istotne dla osób z niepełnosprawnością, które często muszą zmagać się z dodatkowymi wyzwaniami.

Szukasz odpowiedniego dla Ciebie sprzętu sportowego? Odwiedź strony naszych partnerów : sklepu dla Osób niepełnosprawnych bocciasport.com oraz producenta sprzętu do gry w boccie prolimpic.com

Więcej Aktualności