START

Jeśli możesz do nas wejść, wjechać lub wczołgać się, BĘDZIESZ SPORTOWCEM – ruszył nabór zawodników do sekcji sportowych !!!

Projekt „Asystent Osoby z Niepełnosprawnością”

Informujemy o rekrutacji do projektu „Asystent Osoby z Niepełnosprawnością”.

Projekt współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Ma on za zadanie zwiększyć dostępność do usług asystenckich dla osób z niepełnosprawnościami na terenie województwa Wielkopolskiego.

Projekt realizowany jest w okresie od 01.04.2024r. do 28.02.2025r.

Z usług asystenckich w projekcie korzystać mogą osoby:

  1. Pełnoletnie;
  2. legitymujące się ważnym orzeczeniem ze znacznym stopniem niepełnosprawności;
  3. zamieszkałe na terenie województwa Wielkopolskiego;

Projekt skierowany jest w szczególności do osób z niepełnosprawnością ruchową.

Aby wziąć udział w rekrutacji do projektu należy:

  1. poprawnie wypełnić kartę zgłoszenia;
  2. wysłać na email Stowarzyszenia: start@start.org.pl lub pocztą tradycyjną na adres Stowarzyszenia: ul. Zacisze 2, 60-831 Poznań.
    W terminie do 22.04.2024r. Decyduje data wpływu dokumentów do biura Stowarzyszenia.

Realizator zastrzega sobie prawo do ostatecznego wyboru uczestników projektu na podstawie wymaganych warunków oraz stopnia potrzeb osób zgłaszających się.

Wysłanie dokumentów rekrutacyjnych nie jest równoznaczne z dołączeniem do projektu i otrzymaniem usług asystencji osobistej.

O przyjęciu uczestnika do projektu informować będzie koordynator projektu.

W razie pytań prosimy o kontakt pod podanym adresem email: sandra.grzelaszyk@start.org.pl

Pliki:

Asystent osoby z Niepełnosprawnością

Dziennik Realizacji Usług Asystenckich – Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością

Karta zgłoszenia do programu – Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością

Klauzula informacyjna RODO -n Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością

Oświadczenia osoby asystenckiej – Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością

Regulamin zasad i warunków uczestnictwa w projekcie dla Beneficjentów i Asystentów

Uprzejmie informujemy, iż Stowarzyszenie Sportowo_rehabilitacyjne „Start” w Poznaniu rozpoczęło rekrutację do sekcji sportowych w sezonie 2023: Wszystkie osoby chętne, posiadające orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, lub orzeczenia o niepełnosprawności, chcące rozpocząć przygodę ze sportem paraolimpijskim zapraszamy do naszych sekcji sportowych, a są to: boccia, lekkoatletyka, parakajakarstwo, łucznictwo, kręglarstwo, fitness, tenis stołowy, pływanie.

Marzysz o karierze sportowej? Szukasz nowej formy spędzania wolnego czasu? Jeżeli chcesz poprawić swoje samopoczucie i kondycję fizyczną zgłoś się do naszego Stowarzyszenia.

Uprawianie sportu to nie tylko sposób na zachowanie zdrowia fizycznego, ale również na poprawę samopoczucia i jakości życia. Dotyczy to zwłaszcza osób z niepełnosprawnością, które mogą mieć ograniczone możliwości ruchowe lub innego rodzaju bariery. Uprawianie sportu pozwala osobom z niepełnosprawnością na zwiększenie siły i wytrzymałości, a także na poprawę koordynacji ruchowej. Regularne ćwiczenia pozwalają na uzyskanie lepszej kondycji fizycznej, co przekłada się na poprawę jakości życia. Uprawianie sportu pozwala także na zwiększenie pewności siebie i zmniejszenie poziomu stresu, co jest szczególnie istotne dla osób z niepełnosprawnością, które często muszą zmagać się z dodatkowymi wyzwaniami.

Szukasz odpowiedniego dla Ciebie sprzętu sportowego? Odwiedź strony naszych partnerów : sklepu dla Osób niepełnosprawnych bocciasport.com oraz producenta sprzętu do gry w boccie prolimpic.com

Więcej Aktualności