START

"Start" na Mistrzostwach Polski w kręglarstwie klasycznym

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że trwa nabór uzupełniający do projektu „Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością”.

Celem programu jest realizacja usług asystencji osobistej jako formy ogólnodostępnego wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym.

Projekt trwa od 01.01.2024 do 31.12.2024r.

Adresatami Programu są osoby pełnoletnie, które posiadają orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności.

 

Aby wziąć udział w rekrutacji prosimy o pobranie dokumentów rekrutacyjnych ze strony https://start.org.pl/ > zakładka Programy > Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, wypełnienie oraz wysłanie na email: start@start.org.pl

Na zgłoszenia czekamy do 09.02.2024r.

Informujemy, że wysłanie dokumentów rekrutacyjnych nie jest równoznaczne z dołączeniem do programu.

 

W razie pytań proszę kontaktować się poprzez email: sandra.grzelaszyk@start.org.pl lub start@start.org.pl

 

Projekt finansowany jest przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

W dniach 20-22 maja na kręgielni w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Polski w kręglarstwie klasycznym w grze do pełnych. Wzięli w nich udział najlepsi kręglarze amatorzy z całej Polski, a wśród nich kręglarze SSR Start Poznań. Wśród 35 kobiet zaprezentowały się Regina Gawłowska, Maria Stachowiak i Julia Trojan, jedynym reprezentantem Startu w gronie 116 mężczyzn był Waldemar Ruta. Nikomu z naszych przedstawicieli nie udało się zakwalifikować do niedzielnych finałów. Regina z wynikiem 325 pkt zajęła 22 miejsce, Julia zdobyła 321 pkt i 24 miejsce, a Maria 316 pkt i 27 miejsce. Waldek zdobył 334 pkt i zajął 90 miejsce.
Zobacz galerię – kliknij link
Szkolenie sportowe i starty zawodników Stowarzyszenia START są możliwe dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymujemy m.in. z Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań, PFRON i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej Aktualności