odbywają się w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Wielspin” w Wągrowcu. Nasi
W programie znalazły się zajęcia teoretyczne z zakresu zdrowego odżywiania OzN, czy
Nasza kadra prowadzi zajęcia z Bocci, kręgli, fitnessu oraz różnorodnych ćwiczeń
W planie dnia nie brakuje też sportów motorowodnych – w tym z narciarstwa wodnego.
Wieczory umilane są przez gry i zabawy ruchowe.
Impreza nadal trwa, przed nami jeszcze wiele ciekawych zajęć i aktywności.
Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu Państwowego Funduszu Rehabilitacji
Osób Niepełnosprawnych.

W dniach 24-26 sierpnia Zawodnicy sekcji kręglarskiej SSR Start Poznań brali udział w 40 Międzynarodowym Pucharze Poznania w kręglarstwie klasycznym. W turnieju zagrali zawodnicy z Estonii, Danii, Niemiec i Polski.
Wśród Kobiet 12 miejsce, z wynikiem 479 pkt zajęła Regina Gawłowska, 25-ta była Maria Stachowiak z wynikiem 435 pkt, a na 32 miejscu ukończyła zawody Barbara Bartkowiak z wynikiem 363 pkt.
W gronie zawodników dobrze zaprezentował się Waldemar Ruta, który zajął 24 miejsce wyrównując swój rekord życiowy wynikiem 507 pkt, 53-ci był Piotr Konieczka z wynikiem 428 pkt, a 59-ty Sławomir Kowalski uzyskał 414 pkt.
W klasyfikacji mikstów Maria i Waldek zajęli 18 miejsce, Regina i Sławek uplasowali się na miejscu 25, a Barbara z Piotrem na miejscu 32.
Szkolenie sportowe i starty zawodników Stowarzyszenia START są możliwe dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymujemy m.in. z Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań, PFRON i Ministerstwa Sportu i Turystyki.