START

Michał Kotkowski POTRÓJNIE ZŁOTY w Sant Cugat !!!

Michał Kotkowski znakomicie wystartował w zawodach CPISRA World Games, które w dniach 9-11 sierpnia odbyły się w hiszpańskim Sant Cugat !!!
Nasz zawodnik wystartował w trzech konkurencjach biegowych, na dystansie 100, 200 i 400m.
Na każdym z tych dystansów nie miał sobie równych, potwierdzając swoją co raz wyższą formę sportową, oraz przynależność do ścisłej czołówki europejskiej i światowej, ZDOBYŁ 3 ZŁOTE MEDALE wydatnie przyczyniając się do sukcesu całej naszej Reprezentacji ️!!!

Jesteśmy przekonani, że to tylko przedsmak tego co czeka nas podczas występów Michała na zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Europy, które odbędą się w Berlinie. Już teraz nie możemy się doczekać emocji jakie z całą pewnością będą towarzyszyły występom Michała oraz pozostałych Reprezentantów Polski (w tym drugiej przedstawicielki naszego Klubu – Małgorzaty Ignasiak). Trzymamy kciuki, POWODZENIA ️ !!!
Szkolenie sportowe i starty zawodników Stowarzyszenia START są możliwe dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymujemy m.in. z Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań, PFRON i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej Aktualności