START

Michał Deigsler zwycięzcą I Grand Prix Polski

Projekt „Asystent Osoby z Niepełnosprawnością”

Informujemy o rekrutacji do projektu „Asystent Osoby z Niepełnosprawnością”.

Projekt współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Ma on za zadanie zwiększyć dostępność do usług asystenckich dla osób z niepełnosprawnościami na terenie województwa Wielkopolskiego.

Projekt realizowany jest w okresie od 01.04.2024r. do 28.02.2025r.

Z usług asystenckich w projekcie korzystać mogą osoby:

  1. Pełnoletnie;
  2. legitymujące się ważnym orzeczeniem ze znacznym stopniem niepełnosprawności;
  3. zamieszkałe na terenie województwa Wielkopolskiego;

Projekt skierowany jest w szczególności do osób z niepełnosprawnością ruchową.

Aby wziąć udział w rekrutacji do projektu należy:

  1. poprawnie wypełnić kartę zgłoszenia;
  2. wysłać na email Stowarzyszenia: start@start.org.pl lub pocztą tradycyjną na adres Stowarzyszenia: ul. Zacisze 2, 60-831 Poznań.
    W terminie do 22.04.2024r. Decyduje data wpływu dokumentów do biura Stowarzyszenia.

Realizator zastrzega sobie prawo do ostatecznego wyboru uczestników projektu na podstawie wymaganych warunków oraz stopnia potrzeb osób zgłaszających się.

Wysłanie dokumentów rekrutacyjnych nie jest równoznaczne z dołączeniem do projektu i otrzymaniem usług asystencji osobistej.

O przyjęciu uczestnika do projektu informować będzie koordynator projektu.

W razie pytań prosimy o kontakt pod podanym adresem email: sandra.grzelaszyk@start.org.pl

Pliki:

Asystent osoby z Niepełnosprawnością

Dziennik Realizacji Usług Asystenckich – Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością

Karta zgłoszenia do programu – Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością

Klauzula informacyjna RODO -n Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością

Oświadczenia osoby asystenckiej – Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością

Regulamin zasad i warunków uczestnictwa w projekcie dla Beneficjentów i Asystentów

To jest blok tekstowy. Kliknij przycisk Edytuj aby zmienić ten tekst.

W dniach 5-6.09 odbyło się I Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych. Zawody odbyły się w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku. Ekipę SSR Start Poznań reprezentowało trzech zawodników :

1.      Adam Kinowski grupie łączonej (4-5)

2.      Rafał Kraft w grupie 6

3.      Michał Deigsler w grupie 7

Zawodnicy Poznańskiego Startu zaprezentowali się znakomicie przywożąc z Gdańska 2 medale . Michał Deigsler został  zwycięzcą I Grand Prix Polski. W swoich pojedynkach Michał nie stracił seta. Wielki sukces odniósł za to Rafał Kraft zajmując 2 miejsce , przegrywając jedynie z 3-krotnym Mistrzem Polski Sławkiem Brakiem ze Startu Łódz dopiero w finale. Na uwagę zasługuję zwycięstwo grupowe Rafała nad tegorocznym Vice Mistrzem Polski Tomkiem Miką ze Startu Zielona Góra i to w stosunku 3:0 . To zwycięstwo było kluczowe dla osiągnięcia tak znacznego sukcesu , tym bardziej że Rafał przegrał mecz na Mistrzostwach Polski w Pleszewie o wejście do strefy medalowej. Adam Kinowski zajął 5 miejsce . Dzielnie walczył z dwójką kardowiczów Rafałem Lisem (1:3) Szansa Start Gdańsk w grupie oraz Maciejem Nalepką ( 0:3) w meczu o miejsca 3-4.

Zakończony turniej był świetnym sprawdzanem przed kolejnymi dwona turniejami Grand Prix , które odbędą się 23-25 Października oraz 6-8 listopada również w Gdańsku . Na 4-6 grudnia zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Polski również w Gdańsku.

Dla Michała była to dobra okazja by sprawdzić się przed nadchodzącymi turniejami międzynarodowymi 22-27 .09 Czech Open 2015 ( Ostrawa) oraz Mistrzostwami Europy – 11-18 października Vejle (Denmark) . Michał będzie walczył o punkty do rankingu aby zakwalifikować do przyszłorocznej olimpiady w Rio. Zadanie bardzo ciężkie , ale wszystko jest możliwe. Jedyne czego nie zabraknie to walki . szukacz mapa Kwalifikacja do Rio trwa do końca tego roku.

Szkolenie sportowe i starty zawodników Stowarzyszenia START są możliwe dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymujemy m.in. z Samorządu województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań , PFRON i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej Aktualności