odbywają się w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Wielspin” w Wągrowcu. Nasi
W programie znalazły się zajęcia teoretyczne z zakresu zdrowego odżywiania OzN, czy
Nasza kadra prowadzi zajęcia z Bocci, kręgli, fitnessu oraz różnorodnych ćwiczeń
W planie dnia nie brakuje też sportów motorowodnych – w tym z narciarstwa wodnego.
Wieczory umilane są przez gry i zabawy ruchowe.
Impreza nadal trwa, przed nami jeszcze wiele ciekawych zajęć i aktywności.
Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu Państwowego Funduszu Rehabilitacji
Osób Niepełnosprawnych.

W dniach 18-19 czerwca 2016 na kręgielni Czarna Kula w Poznaniu rozegrane zostały Mistrzostwa Okręgu w kręglarstwie klasycznym na 120 rzutów (60p + 60zb) w sezonie 2015/2016.
W kategorii kobiet (startowało 12 pań, w finale – 7) piąte miejsce zajęła Regina Gawłowska z wynikiem 960pkt, szósta była Maria Stachowiak 910pkt – obie SSR START. Zwyciężyła Agata Banaszak (Czarna Kula) – 1046pkt.
Wśród mężczyzn (startowało 24 panów, w finale – 13) kulało trzech naszych zawodników „K” Marian Król – 18, Sławomir Kowalski – 21, Piotr Konieczka – 23. Najlepszy był Krzysztof Kamiński (Czarna Kula) – 1058 pkt.
W tegorocznych zawodach przedstawiciele Jedności Kościan, Sokoła Śrem, HCP Poznań, Startu Poznań i Rzutu Oka Poznań byli nieco słabsi – dominowali gospodarze.
Życzymy naszym zawodnikom lepszych lokat w kolejnych imprezach kręglarskich.
Dobry rzut!!!
Szkolenie sportowe i starty zawodników Stowarzyszenia START są możliwe dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymujemy m.in. z Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań, PFRON i Ministerstwa Sportu i Turystyki.