START

Kręglarze z sukcesami zakończyli rozgrywki Poznańskiej Ligi Okręgowej

11 czerwca 2016 na kręgielni „Czarna Kula” w Poznaniu rozegrany został Turniej Gwiazd, który kończył cykl rozgrywek Poznańskiej Ligi Okręgowej w kręglarstwie klasycznym – sezon 2015/2016.

 
W turnieju grało 28 najlepszych zawodniczek i zawodników P.L.O. Wśród nich nasi kręglarze Regina Gawłowska, Maria Stachowiak i Piotr Konieczka.
Po rozegranym Turnieju Gwiazd zostały wręczone puchary oraz medale P.L.O. 2015/2016. W zakończonych rozgrywkach ligowych P.L.O. duży sukces osiągnął pierwszy zespół START-u w składzie: (M. Król (kap), P. Konieczka, R. Gawłowska, S. Kowalski, W. Ruta, K. Gustowicz), który wywalczył drugie miejsce wśród 6 drużyn w I lidze.
DUŻE BRAWA. TAK TRZYMAĆ !!!
Startujący w II lidze zespół START-u II w składzie: (M. Stachowiak (kap), M. Buczkowski, B. Bartkowiak, K. Nowak, J. Mierzyński, M. Nowicki) – zajął 5 miejsce.
Udział w tych ciekawych zawodach sprawiał wszystkim członkom sekcji kręglarskiej SSR START wiele radości i przyjemności. Dziękujemy za wszystko. Do zobaczenia w nowych rozgrywkach.
Szkolenie sportowe i starty zawodników Stowarzyszenia START są możliwe dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymujemy m.in. z Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań, PFRON i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej Aktualności