START

Kręgle w Dniu Kobiet

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że trwa nabór uzupełniający do projektu „Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością”.

Celem programu jest realizacja usług asystencji osobistej jako formy ogólnodostępnego wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym.

Projekt trwa od 01.01.2024 do 31.12.2024r.

Adresatami Programu są osoby pełnoletnie, które posiadają orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności.

 

Aby wziąć udział w rekrutacji prosimy o pobranie dokumentów rekrutacyjnych ze strony https://start.org.pl/ > zakładka Programy > Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, wypełnienie oraz wysłanie na email: start@start.org.pl

Na zgłoszenia czekamy do 09.02.2024r.

Informujemy, że wysłanie dokumentów rekrutacyjnych nie jest równoznaczne z dołączeniem do programu.

 

W razie pytań proszę kontaktować się poprzez email: sandra.grzelaszyk@start.org.pl lub start@start.org.pl

 

Projekt finansowany jest przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

W Dniu Kobiet 8 marca 2016 drużyna SSR Start Poznań rozegrała kolejny mecz w Amatorskiej Lidze Kręglarskiej Vector w Tarnowie Podgórnym. Rywalem była drużyna lidera II ligi Karcher Sady. Mecz zakończył się wygraną faworytów 0:2, 2:6, 688:734.
Punkty dla Startu zdobył Kamil, przeciwnicy Marii i Reginy nie zdecydowali się na zrobienie prezentu naszym Paniom z okazji Dnia Kobiet i wygrali swoje pojedynki.

W tabeli II ligi nasza sytuacja nie uległa zmianie, nadal pozostajemy na 4 miejscu. Karcher Sady stracił pozycję lidera na rzecz drużyny TPBUS.
Kolejne mecze Start rozegra 16 marca. Rywalami będą drużyny Zawodowców i SCL Lusowo.
Szkolenie sportowe i starty zawodników Stowarzyszenia START są możliwe dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymujemy m.in. z . z Samorządu województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań, PFRON

Więcej Aktualności