START

IV Zimowy Turniej Bocci o Puchar Dyrektora SP 4

16 lutego 2016r. po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr. 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu odbył się IV Zimowy Turniej Bocci o Puchar Dyrektora SP 4.
W turnieju  wzięło udział 9 zespołów. Zaproszenie na IV Zimowy Turniej Bocci o Puchar Dyrektora SP 4  przyjęli: Zespół Start – Żurawinka- Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym w Poznaniu, Gimnazjum nr 1 w Skokach”, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Poznaniu- Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum, Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu, Gimnazjum nr 3 w Swarzędzu, Gimnazjum nr 2 w Swarzędzu. Naszą szkołę również reprezentowały 2 zespoły- zespół „Wesołe Czwóreczki” oraz „Niebiescy Swarzędz”
Pani dyrektor Elżbieta Wieczorek powitała wszystkich gości i „otworzyła” zawody.
Rozegrane mecze pozwoliły wyłonić zwycięzców i tak:
I miejsce uzyskał zespół Start – Żurawinka z Poznania, II miejsce zajął zespół z Gimnazjum nr 3 w Swarzędzu, III miejsce zdobył zespół z Gimnazjum  nr 1 w Skokach.
Każdy zespół otrzymał dyplom uczestnictwa w turnieju. Zwycięskie zespoły zostały nagrodzone pucharem, a każdy zawodnik niezależnie od uzyskanego miejsca otrzymał medal.

Więcej Aktualności