START

Dziś, z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, razem z prezesem Lukasz Szeliga chcemy podzielić się kilkoma myślami i życzeniami od rodziny paraolimpijskiej!

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że trwa nabór uzupełniający do projektu „Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością”.

Celem programu jest realizacja usług asystencji osobistej jako formy ogólnodostępnego wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym.

Projekt trwa od 01.01.2024 do 31.12.2024r.

Adresatami Programu są osoby pełnoletnie, które posiadają orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności.

 

Aby wziąć udział w rekrutacji prosimy o pobranie dokumentów rekrutacyjnych ze strony https://start.org.pl/ > zakładka Programy > Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, wypełnienie oraz wysłanie na email: start@start.org.pl

Na zgłoszenia czekamy do 09.02.2024r.

Informujemy, że wysłanie dokumentów rekrutacyjnych nie jest równoznaczne z dołączeniem do programu.

 

W razie pytań proszę kontaktować się poprzez email: sandra.grzelaszyk@start.org.pl lub start@start.org.pl

 

Projekt finansowany jest przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

💜Dziś, z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, razem z prezesem Lukasz Szeliga chcemy podzielić się kilkoma myślami i życzeniami od rodziny paraolimpijskiej!
👉Sport jest ważnym narzędziem integracji społecznej – we wspólnej aktywności łatwo znikają bariery, a ważniejsza staje sie wspólna radość z bycia razem. Bardzo często jest to też dobry start do zyskania samodzielności – bo daje narzędzia potrzebne do tego, by funkcjonować na najwyższych obrotach. Chcemy więc zachęcić wszystkie osoby z niepełnosprawnością – sięgajcie po sport. To może być poczatek pięknej przygody!
🔥Już 7 grudnia o 18 wyróżnimy razem tych sportowców, których hart ducha może być wzorem do naśladowania, a osiągnięcia budzą podziw. Badzcie razem z nami podczas Gali Plebiscytu #Guttmanny2022! Zapraszamy na transmisję do naszych mediów społecznościowych.
💪A wszystkim osobom z niepełnosprawnościami życzymy dostępności – wszędzie, gdzie się udzielamy, na naszych osiedlach, w naszych domach, w miejscach gdzie korzystamy z usług, chodzimy do pracy, mamy swoje aktywności i uprawiamy sport i inne hobby.

Więcej Aktualności