START

Złoto-brązowa środa w Starcie

Środa w Starcie stała pod znakiem złota i brązu, a wszystko to za sprawą naszych znakomitych lekkoatletów, którzy wraz ze swoimi Trenerami – Wiesławem Pawlakiem i Andrzejem Wróblem, odwiedzili nas po zakończeniu bardzo udanego sezonu.
To dzięki Nim w ostatnich miesiącach mogliśmy się cieszyć z dwóch „brązów” Gosi i Michała na Mistrzostwach Świata Seniorów oraz złota Michała na Mistrzostwach Świata Juniorów oraz znakomitych występów Ingi i Kingi na tych samych zawodach.
Zarząd poznańskiego Startu postanowił uhonorować zawodników pamiątkowymi medalami. Zawodnicy otrzymali również pamiątkowe medale.

Gorąco wierzymy w to, że to dopiero początek medalowych żniw naszych zawodników, a spotkania takie jak to środowe, będą się teraz odbywały po zakończeniu każdego sezonu oraz imprezy docelowej
Gosia, Inga, Kinga, Michał jeszcze raz OGROMNE GRATULACJE Życzymy Wam powodzenia w kolejnych startach
Szkolenie sportowe i starty zawodników Stowarzyszenia START są możliwe dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymujemy m.in. z Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań, PFRON i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej Aktualności