START

Uczeń ruszył w pogoń za Mistrzem. Brąz Michała Kotkowskiego w Londynie.

Michał Kotkowski we wczorajszym finale biegu na 400m ZDOBYŁ BRĄZOWY MEDAL !!!!
To ogromny sukces w karierze tego jeszcze bardzo młodego zawodnika. Michał okazał się być najlepszym spośród Europejczyków. Czas, który osiągnął (53.95sek) to jego fenomenalny, nowy rekord życiowy.
Gratulujemy Rodzicom Michała, którzy od samego początku zaszczepili w swoim Synu miłość do biegania, a teraz dokładają kolejne cegiełki do rozwoju Jego kariery.

Gratulacje również dla Trenera Michała – Andrzeja Wróbla (wielokrotnego medalisty paraolimpijskiego, Mistrzostw Świata i Europy, jednego z najlepszych polskich lekkoatletów w historii), który odkrył w nim przyszłą (obecną:)) gwiazdę lekkoatletyki i kontynuatora swoich sukcesów. Wierzymy, że Michał pójdzie w ślady swojego Trenera i jeszcze nie raz będzie siebie i nas cieszył swoimi sukcesami.
PANIE I PANOWIE NADCHODZI NOWA GWIAZDA POLSKIEJ LEKKOATLETYKI !!!!
Panie Trenerze, Uczeń ruszył w pogoń za Mistrzem 🙂
MIchał jeszcze raz OGROMNE GRATULACJE, JESTEŚ NIESAMOWITY 🙂. Życzymy Tobie wielu medali już w najbliższych startach. Jesteśmy przekonani, że doprowadzą Ciebie one do podium w Tokio’2020. POWODZENIA, TRZYMAMY KCIUKI
Szkolenie sportowe i starty zawodników Stowarzyszenia START są możliwe dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymujemy m.in. z Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań, PFRON i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej Aktualności