START

Od 7 do 9 października na kręgielni we Wronkach rozegrane zostały MISTRZOSTWA POLSKI PAR I TANDEMÓW MIESZANYCH W GRZE DO PEŁNYCH.

W turnieju startowali zawodnicy Stowarzyszenia START Poznań. W klasyfikacji tandemów mieszanych para Regina Gawłowska – Marek Jabłoński / Wronki wywalczyła bardzo dobre 4 miejsce z wynikiem 735p. Zwyciężyła para z Tanowa Podgórnego Izabela i Radosław Cwojdziński wynikiem 774p. Maria Stachowiak w parze z Waldemarem Rutą zajęli 13 miejsce 697p
W klasyfikacji mężczyzn para Waldemar Ruta i Marek Jabłoński / Wronki z wynikiem 734p. zajęli 9 m na 39 startujących par. Zwyciężyła para KS Start Gostyń z wynikiem 768p.
W klasyfikacji kobiet para Maria Stachowiak z Reginą Gawłowską zajęły 12 miejsce z wynikiem 654p. Zwyciężyła para z Leszna-Tuchola Joanna Kurpisz-Katarzyna Wegner 750p.
Dobry rzut !
Programy , szkolenie i starty zawodników Stowarzyszenia START w Poznaniu są dofinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego https://www.umww.pl/ ; https://www.facebook.com/umwwpl ;
Programy , szkolenie i starty zawodników Stowarzyszenia START w Poznaniu dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera ; http://bip.poznan.pl/