START

Nasi lekkoatleci startowali w Poznań Athletics Grand Prix 2021 na Stadionie POSIR Golęcin !!!

Projekt „Asystent Osoby z Niepełnosprawnością”

Informujemy o rekrutacji do projektu „Asystent Osoby z Niepełnosprawnością”.

Projekt współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Ma on za zadanie zwiększyć dostępność do usług asystenckich dla osób z niepełnosprawnościami na terenie województwa Wielkopolskiego.

Projekt realizowany jest w okresie od 01.04.2024r. do 28.02.2025r.

Z usług asystenckich w projekcie korzystać mogą osoby:

1. Pełnoletnie;
  2. legitymujące się ważnym orzeczeniem ze znacznym stopniem niepełnosprawności;
  3. zamieszkałe na terenie województwa Wielkopolskiego;

Projekt skierowany jest w szczególności do osób z niepełnosprawnością ruchową.

Aby wziąć udział w rekrutacji do projektu należy:

1. poprawnie wypełnić kartę zgłoszenia;
  2. wysłać na email Stowarzyszenia: start@start.org.pl lub pocztą tradycyjną na adres Stowarzyszenia: ul. Zacisze 2, 60-831 Poznań.
    W terminie do 22.04.2024r. Decyduje data wpływu dokumentów do biura Stowarzyszenia.

Realizator zastrzega sobie prawo do ostatecznego wyboru uczestników projektu na podstawie wymaganych warunków oraz stopnia potrzeb osób zgłaszających się.

Wysłanie dokumentów rekrutacyjnych nie jest równoznaczne z dołączeniem do projektu i otrzymaniem usług asystencji osobistej.

O przyjęciu uczestnika do projektu informować będzie koordynator projektu.

W razie pytań prosimy o kontakt pod podanym adresem email: sandra.grzelaszyk@start.org.pl

Pliki:

Asystent osoby z Niepełnosprawnością

Dziennik Realizacji Usług Asystenckich – Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością

Karta zgłoszenia do programu – Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością

Klauzula informacyjna RODO -n Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością

Oświadczenia osoby asystenckiej – Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością

Regulamin zasad i warunków uczestnictwa w projekcie dla Beneficjentów i Asystentów

Wśród sław polskiej lekkoatetyki którzy wzięli udział w niedzielnym mitingu, w biegu na dystansie 100m wśród kobiet i mężczyzn wystąpili również reprezentanci naszego Stowarzyszenia.
Marta Paździor po bardzo zaciętej walce do samej mety ostatecznie zajęła 2-gie miejsce, tuż za Nią do mety dobiegła Dominika Rybicka, a na 4-tym miejscu rywalizację zakończyła Inga Biernat z przewodnikiem Przemysławem Młyńskim. Rywalizację wygrała reprezentantka Startu Grudziądz – Agata Krzywdzińska.
W rywalizacji mężczyzn na tym samym dystansie drugi do mety dobiegł Michał Kotkowski, a trzeci był Michał Majchrzak. W klasyfikacji punktowej Michał Kotkowski okazał się jednak zwycięzcą tej rywalizacji, Mateusz Michalski (Start Gorzów) był drugi, a Michał Majchrzak zajął 3-cie miejsce.
Wszyscy nasi zawodnicy poprawili swoje dotychczasowe rekordy życiowe.
Rywalizację pchnięcia kulą mężczyzn z pozycji siedzącej wygrał medalista Paralekkoatletycznych Mistrzostw Europy – Piotr Kąkol (Start Bydgoszcz), drugie miejsce zajął kolejny medalista Paralekkoatletycznych Mistrzostw Europy – Bartosz Górczak (Start Gorzów), a podium uzupełnił Eryk Szmoniak (Start Gorzów).
Najwięcej emocji wzbudziła rywalizacja kobiet i mężczyzn w Racerunningu na dystansie 100m, gdzie zaprezentowała się szeroka reprezentacja „Złotowianki” Złotów. Wśród kobiet zwyciężyła medalistka z Bydgoszczy Zofia Kałucka, a wśród mężczyzn najlepszy był Sebastian Schulz.