START

Nasi kręglarze w Śremie.

Kręglarze w Śremie (zdjęcia: 5)
Nieco spóźniona informacja ale warta publikacji bo kręglarstwo w Stowarzyszeniu START jest ewenementem w skali całego kraju.
Ponieważ w Polsce nie ma systemu współzawodnictwa w tej dyscyplinie wśród osób niepełnosprawnych z wyjątkiem osób niewidomych sekcja jest członkiem Okręgowego Związku Kręglarskiego – zawodnicy biorą udział w corocznych indywidualnych mistrzostwach okręgu, memoriałach w kręglarstwie parkietowym i klasycznym, zawodach okolicznościowych .Klub SOKÓŁ Śrem w dniu 11listopada 2014r. na kręgielni parkietowej zorganizował tradycyjny Turniej Niepodległości, rywalizowało 95 osób w tym 12 zawodników STARTU Poznań.Najlepsze wyniki naszych zawodników:
Konieczka Piotr 263pkt
Król Marian 259
Bartkowiak Barbara 256
Ruta Waldemar 250
Gawłowska Regina 246
Kowalski Sławomir 245Turniej był bardzo udany dla zawodników miejscowego klubu.
Więcej na: www.tkkf-sokol.srem.pl
zapraszamy także do odwiedzenia naszej galerii.Start na jedynej kręgielni parkietowej jest bardzo trudny /inna technika gry/ ale sprawia nam bardzo duże zadowolenie z udziału w tym Turnieju gdzie atmosfera jest wspaniała a klimat niezapomniany.Marian Buczkowski i Marian KrólSzkolenie sportowe i starty zawodników Stowarzyszenia START są możliwe dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymujemy m.in. z Samorządu województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań , PFRON, PZSN START i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej Aktualności