START

Mistrzostwa Polski Seniorów A w kręglarstwie

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że trwa nabór uzupełniający do projektu „Asystent Osobisty z Niepełnosprawnością”.

Celem programu jest realizacja usług asystencji osobistej jako formy ogólnodostępnego wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym.

Projekt trwa od 01.01.2024 do 31.12.2024r.

Adresatami Programu są osoby pełnoletnie, które posiadają orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności.

 

Aby wziąć udział w rekrutacji prosimy o pobranie dokumentów rekrutacyjnych ze strony https://start.org.pl/ > zakładka Programy > Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, wypełnienie oraz wysłanie na email: start@start.org.pl

Na zgłoszenia czekamy do 09.02.2024r.

Informujemy, że wysłanie dokumentów rekrutacyjnych nie jest równoznaczne z dołączeniem do programu.

 

W razie pytań proszę kontaktować się poprzez email: sandra.grzelaszyk@start.org.pl lub start@start.org.pl

 

Projekt finansowany jest przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

W dniach 18-21 maja, na Kręgielni Czarna Kula w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów A w kręglarstwie (gracze powyżej 50 roku życia).
Miejsce tuż za podium zajęła zawodniczka SSR Start Poznań – Maria Stachowiak, która z wynikiem 955 pkt zajęła 4 miejsce !!! Do medalu zabrakło tylko 5 zbitych kręgli !!! Regina Gawłowska zajęła 6 miejsce zbijając 928 kręgli.
Wśród mężczyzn dobrze zaprezentował się Marian Król, który zbił 955 kręgli i zajął 17 miejsce. Piotr Konieczka zakończył Mistrzostwa na 28 miejscu.
Wszystkim naszym Zawodniczkom i Zawodnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy sukcesów w kolejnych startach.
Szkolenie sportowe i starty zawodników Stowarzyszenia START są możliwe dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymujemy m.in. z Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań, PFRON i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej Aktualności