START

Mistrzostwa Polski kręglarzy 50/60+

W dniach 10-11 lipca na kręgielni WRZOS w Sierakowie rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Polski w kat. 50+ lat (eliminacje + finał) oraz w kat.60 + (wyniki tylko z eliminacji).
W mistrzostwach startowało 3 zawodników sekcji kręglarskiej SSR START Poznań. W kategorii kobiet Regina Gawłowska w kat 50+ eliminacje + finał zajęła 6m ,zwyciężyła Agata Banaszak(Czarna Kula-Poznań), w kat. 60+kol Regina Gawłowska była piąta ; zwyciężyła Danuta Pribe (KS Alfa -Vector)
W kategori mężczyzn 50+ zawodnicy Piotr Konieczka i Sławomir Kowalski zajęeli 23 i 24m. , w kat 60+ kol.Sławomir Kowalski był 14ty . W obu kategoriach zwyciężył Krzysztof Kamiński (Czarna Kula Poznań)
Dobry rzut !
Programy , szkolenie i starty zawodników Stowarzyszenia START w Poznaniu #startpoznanpolska dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera ; http://bip.poznan.pl/
Programy , szkolenie i starty zawodników Stowarzyszenia START w Poznaniu #startpoznanpolska są dofinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego https://www.umww.pl/ ; https://www.facebook.com/umwwpl