START

Łuczniczy debiut

Od tego roku w naszych barwach startuje dwóch utalentowanych łuczników klubu Sportowego „Łucznik” – Adam Siemieniuk i Marcin Łabuda. W sobotę 6 lutego wzięli oni udział w XXIII Otwartych Halowych Mistrzostwach Wielkopolski w Łucznictwie. Na linii strzelań pojawiło się łącznie 35 zawodników rywalizujących w pięciu kategoriach. W kategorii Open mężczyzn w łukach klasycznych Adam Siemieniuk zajął, zarówno w rundzie kwalifikacyjnej, jak i w ostatecznej klasyfikacji 6 miejsce. W strzelaniu z łuków bloczkowych po kwalifikacjach Marcin Łabuda zajmował 7 pozycję, w końcowej klasyfikacji uplasował się na 8 miejscu. Obu naszych zawodników zanotowało w zawodach nowe rekordy życiowe, co pozwala z optymizmem podchodzić do kolejnych zawodów.
Na stronach TVP Poznań jest również dostępna relacja z zawodów, na której przewija się Marcin:   http://poznan.tvp.pl/23930979/06022016
Szkolenie sportowe i starty zawodników Stowarzyszenia START są możliwe dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymujemy m.in. z Samorządu województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań , PFRON i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej Aktualności