odbywają się w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Wielspin” w Wągrowcu. Nasi
W programie znalazły się zajęcia teoretyczne z zakresu zdrowego odżywiania OzN, czy
Nasza kadra prowadzi zajęcia z Bocci, kręgli, fitnessu oraz różnorodnych ćwiczeń
W planie dnia nie brakuje też sportów motorowodnych – w tym z narciarstwa wodnego.
Wieczory umilane są przez gry i zabawy ruchowe.
Impreza nadal trwa, przed nami jeszcze wiele ciekawych zajęć i aktywności.
Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu Państwowego Funduszu Rehabilitacji
Osób Niepełnosprawnych.

W Brzesku zainaugurowana została nowa edycja Turnieju Miast w kręglarstwie klasycznym. W dniach 21-22 października rozegrany został I Turniej Miast do pełnych 4×15 w kategoriach kobiet i mężczyzn. W Turnieju startowały 4 zawodniczki „Startu” Poznań. Bardzo dobre 2 miejsce zajęła nasza reprezentantka Regina Gawłowska z wynikiem 356p. Maria Stachowiak z wynikiem 299p. była 17-ta, Stefania Głodowska z 277p. zajęła 19m , a Grażyna Pałasz 248p miejsce 20-te . Zwyciężyła Joanna Kurpisz z Leszna wynikiem 370p.
Naszym zawodniczkom i zawodnikom życzymy udanych startów w następnych zawodach.
Programy , szkolenie i starty zawodników Stowarzyszenia START w Poznaniu są dofinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego https://www.umww.pl/ ; https://www.facebook.com/umwwpl ;
Programy , szkolenie i starty zawodników Stowarzyszenia START w Poznaniu dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera ; http://bip.poznan.pl/