START

Grali kręglarze !

W dniach 04-05 lutego na kręgielni w Lesznie rozegrany został IV Turniej Miast do pełnych 4 x15 w kategoriach kobiet i mężczyzn. W Turnieju startowało 5 zawodników SSR STARTU Poznań.
W kategorii kobiet bardzo dobre 4 miejsce zajęła nasza zawodniczka Regina Gawłowska z wynikiem 356p, Maria Stachowiak z wynikiem 334p.zajeła 15m a Stenia Głodowska zajeła 27m. Startowało 28 zawodniczek. Zwyciężyła Aleksandra Kowalska z Pleszewa wynikiem 375p. Regina Gawłowska po 4 rozegranych turniejach zajmuje 4 miejsce.
W kategorii panów Florian Pałasz oraz Waldemar Ruta zajęli 64 i 67 m. Startowało 90 zawodników. Zwyciężył Piotr Sierpowski z Leszna wynikiem 394p.
Naszym zawodniczkom i zawodnikom życzymy udanych startów w następnych zawodach.
Programy , szkolenie i starty zawodników Stowarzyszenia START w Poznaniu są dofinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego https://www.umww.pl/ ; https://www.facebook.com/umwwpl ;
Programy , szkolenie i starty zawodników Stowarzyszenia START w Poznaniu dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera ; http://bip.poznan.pl/