odbywają się w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Wielspin” w Wągrowcu. Nasi
W programie znalazły się zajęcia teoretyczne z zakresu zdrowego odżywiania OzN, czy
Nasza kadra prowadzi zajęcia z Bocci, kręgli, fitnessu oraz różnorodnych ćwiczeń
W planie dnia nie brakuje też sportów motorowodnych – w tym z narciarstwa wodnego.
Wieczory umilane są przez gry i zabawy ruchowe.
Impreza nadal trwa, przed nami jeszcze wiele ciekawych zajęć i aktywności.
Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu Państwowego Funduszu Rehabilitacji
Osób Niepełnosprawnych.

17 i 18 marca  2017r., na torach kręgielni Czarna Kula w Poznaniu, rozegrany został kolejny Turniej PZK o Grand Prix Polski do pełnych na 60 rzutów, w których brało udział 8 członków naszej sekcji kręglarskiej.
W kategorii Kobiet (startowało 20 zawodniczek) co stało się już tradycją, bardzo dobrze wypadły Reprezentantki „Startu” Regina Gawłowska (334pkt) – była piąta, a Maria Stachowiak (328pkt) – siódma. Zwyciężyła Izabela Cwojdzińska (367pkt).
W kategorii Mężczyzn startowało 6 naszych Reprezentantów, którzy zajęli następujące miejsca:
29 – Waldemar Ruta (338 pkt)
38 – Sławomir Kowalski (331 pkt)
42 – Marian Król (329 pkt)
57 – Krzysztof Nowak
60 – Piotr Konieczka
67 – Jerzy Mierzyński
W tej kategorii Mężczyzn najlepszy okazał się Władysław Konarkowski, który wygrał osiągając wynik 369 pkt.
W tym miejscu warto przypomnieć, że wielką satysfakcję sprawia naszym Koleżankom i Kolegom możliwość rywalizacji w poważnych zawodach na różnych kręgielniach z osobami pełnosprawnymi.

TAK TRZYMAĆ!!!

Szkolenie sportowe i starty zawodników Stowarzyszenia START są możliwe dzięki wsparciu finansowemu, jakie otrzymujemy m.in. z Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań, PFRON i Ministerstwa Sportu i Turystyki.