START

Dziś, z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, razem z prezesem Lukasz Szeliga chcemy podzielić się kilkoma myślami i życzeniami od rodziny paraolimpijskiej!

💜Dziś, z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, razem z prezesem Lukasz Szeliga chcemy podzielić się kilkoma myślami i życzeniami od rodziny paraolimpijskiej!
👉Sport jest ważnym narzędziem integracji społecznej – we wspólnej aktywności łatwo znikają bariery, a ważniejsza staje sie wspólna radość z bycia razem. Bardzo często jest to też dobry start do zyskania samodzielności – bo daje narzędzia potrzebne do tego, by funkcjonować na najwyższych obrotach. Chcemy więc zachęcić wszystkie osoby z niepełnosprawnością – sięgajcie po sport. To może być poczatek pięknej przygody!
🔥Już 7 grudnia o 18 wyróżnimy razem tych sportowców, których hart ducha może być wzorem do naśladowania, a osiągnięcia budzą podziw. Badzcie razem z nami podczas Gali Plebiscytu #Guttmanny2022! Zapraszamy na transmisję do naszych mediów społecznościowych.
💪A wszystkim osobom z niepełnosprawnościami życzymy dostępności – wszędzie, gdzie się udzielamy, na naszych osiedlach, w naszych domach, w miejscach gdzie korzystamy z usług, chodzimy do pracy, mamy swoje aktywności i uprawiamy sport i inne hobby.

Więcej Aktualności

Skip to content